Praca

Instytut Konsultacyjno Badawczy GEOCONTROL Sp. z o.o. sukcesywnie powiększa grono pracowników.
Podstawowym potencjałem są dla nas ludzie, a naszą wizytówką jest świetnie wyszkolona kadra zaangażowana w realizowane zadania.

Jeżeli uważasz, że podjęcie pracy w Instytucie Konsultacyjno Badawczym GEOCONTROL Sp. z o.o.  może być interesujące, prześlij do naszego biura swoją aplikację na adres e-mail: praca@geocontrol.pl

Oczekujemy na zgłoszenia Osób, dla których:

  • ważny jest rozwój zawodowy w geotechnice i geologii inżynierskiej,
  • interesująca jest realizacja ciekawych zadań na terenie całego kraju,
  • istotna jest współpraca z zespołem doświadczonych specjalistów.

Informujemy, iż przeanalizujemy wszystkie kandydatury i skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 97.133.883)„.

Dysponujemy własną

nowoczesną aparaturą

badawczą z zakresu

geologii i geotechniki

kompleksowo realizujemy

zadania projektowe,

prace badawcze,

zadania terenowe

nasz zespół to

uprawnieni geolodzy,

hydrogeolodzy i

inżynierowie budownictwa

tworzenie stron hauerpower w Krakowie na cms wordpress